המוצר נוסף בהצלחה!
המוצר נמחק בהצלחה!
0
עבור לקופה

העגלה שלי,  התחברות | הרשמה

קופונים והטבות

יש לך קופון או הטבה? הגעת למקום הנכון
חיוג מהיר
ק.אחרונות
0
העגלה שלי
מבצעים
תפריט

אודות מבס אורטופדיה קלינית

 

איתי מבס – מטפל רגשי בתנועה

אחרי שאיתי עבר תהליך ממושך של חזרה בתשובה, שהחל עוד בילדות, ונבע גם מהצורך ללמוד ולהתעמק בתורת גוף – נפש, מטפל איתי היום בעשרות אנשים החווים קושי גופני או רגשי באמצעות שיטת טיפול תנועתית שפיתח במשך שני עשורים של ניסיון על מאות לקוחות מרוצים.

איתי מבס הוא היום בעלים ומנהל של מכון רפואי אורטופדי מוכר בבני ברק ומתמחה בטיפול בבעיות אורטופדיות מורכבות בתחום השיקום והתנועה.

איתי מבס הוא בוגר יחידה קרבית בעל תואר ראשון במינהל עסקים. כמו כן למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה.

איתי הקדיש שעות רבות ללימודים ולהתמחויות מקצועיות כולל: התמחות בהנעלה רפואית ואבחון פתולוגיות וביומכניקה של כף הרגל (אוניברסיטת תל-אביב), לימודי רפואה סינית ודיקור סיני, לימודי תואר של מטפל בכיר באורטופדיה סינית, לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה ובדיקות מעבדה (אוניברסיטת בר אילן), ומדריך פעילות גופנית ואומנויות לחימה.

את היידע שצבר הוא מעביר גם בהרצאותיו הרבות שהוא נותן בתחומים אלה.

בנוסף לעבודתו במכון שבבעלותו עסק ועוסק גם היום בטיפול רב תחומי במרפאת כאב של קופת חולים מאוחדת, מטפל בשיקום לב במרכז בריאות עזרה למרפא בראשות הרב פירר, והדרכה בתחומי כושר גופני ובריאות.

השיטה שאיתי מבס פיתח נותנת מענה לסוגים רבים של בעיות חריפות בתחום גוף – נפש, כולל:

כאבים כרוניים / דיכאונות / כאבי שרירים / מחשבות שליליות / קשיי נשימה/ קושי להתמיד במשימות / חוסר סיפוק / צורך בתלות באחרים / הליכה מסורבלת / כאבי גב, ברכיים, צוואר וידיים / כל סוגי ההתמכרויות.

השיטה מופעלת ב-10 מפגשים של שעה כל אחד במהלכם ניתנות הנחיות גם להמשך הטיפול בבית. המפגשים מתקיימים הן בקבוצות והן ליחידים. השיטה הותאמה בשלב זה למיגזר החרדי וקיבלה המלצות של מספר רבנים. היא מופעלת היום לגברים בלבד.

 

צרו קשר לקבלת פרטים בטלפון 055-6686615.